نمی‌دانم دوست داشتن چیست!!!


نمی‌دانم دوست داشتن چیست! اما می‌دانم که دلم می‌خواهد همیشه شاد باشی، لبخند بزنی و از حس خوب رضایت و شادمانی، لبریز شوی.

نمی‌دانم دوست داشتن چیست! اما گاهی احساس می‌کنم که به حضور و وجود تو، سخت محتاجم و برای بودن تو، احساس دلتنگی می‌کنم.

نمی‌دانم دوست داشتن چیست! اما می‌دانم که همواره، همه‌ی خوبی‌ها را برایت آرزو دارم و می‌خواهم که هیچ بدی و اندوهی به تو نزدیک نشود.

نمی‌دانم دوست داشتن چیست! اما انگار به شنیدن صدایت عادت کرده‌ام و بعد از گفت‌وگو با تو، حسی از سبکی و آرامش می‌یابم.

نمی‌دانم دوست داشتن چیست! اما می‌دانم که برای وجود تو، برای احساسات و عقاید تو، برای آن چه نزد تو محترم است، احترام قائلم.

نمی‌دانم دوست داشتن چیست! اما می‌دانم که دلگیر شدن از تو را بلد نیستم و می‌خواهم که تو نیز از من، دلگیر و ناخرسند نباشی.

نمی‌دانم دوست داشتن چیست! اما می‌دانم که هر بار نشانه‌ای از تو می‌بینم، تصویر تو در پیش چشمانم نقش می‌بندد.

نمی‌دانم دوست داشتن چیست! اما گذشت لحظه‌هایی که برای دیدن تو در انتظار به سر می‌برم، برایم دشوار است.

نمی‌دانم دوست داشتن چیست! اما حس می‌کنم که با تو می‌شود حرف زد، از تو می‌شود شنید و با تو می‌توان، زندگی را فهمید.

نمی‌دانم دوست داشتن چیست! اما می‌دانم که می‌شود، خوبی‌ها را در وجود تو کشف و پیدا کرد و از بودن این خوبی‌ها در وجود تو، خشنود و خوشحال بود.

نمی‌دانم دوست داشتن چیست! اما می‌دانم که اگر آرزویی هست، با تو خوب‌تر است، اگر سفری هست، با تو خوش‌تر است، اگر سخنی هست، با تو دلنشین‌تر است، اگر دشواری‌ای هست، با تو آسان‌تر است، اگر سکوتی هست، با تو خوشایندتر است، اگر اندوهی هست، با تو سبک‌تر است، اگر خیالی هست، با تو شیرین‌تر است و اگر امیدی هست، با تو پر رنگ‌تر است.....

نمی‌دانم دوست داشتن چیست! اما یک نفر گفت: « این احساسی که نسبت به او داری، یعنی این که دوستش داری...»

و من نمی‌دانم، آیا او واقعاً درست می‌گوید، یا من دوست داشتن را هنوز نشناخته‌ام......؟!!!!

/ 55 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رامین

یکی رو دوست میدارم ولی او خود نمیداند .... نگاهش میکنم شاید بفهمد از نگاه من که او را دوست میدارم ولی افسوس او هرگز نگاهم را نمیخواند...... . نوشته هاتون زیبا بود ... وقت کردی به من هم سر بزن

dorod bartoo azizam alibood 20 kheyli ziba[گل]

م ن و

[لبخند] بسی جالب انگیز بود..! شاد باش و شاد زی..

من می دونم دوست داشتن چیه ... دوست داشتن یعنی یکی رو با تمام وجود بپرستی ... وقتی می بینیش زبونت بند بیاد ... هزار و یک بار جملاتی که باید بگی رو قبلا تمرین کردی ولی وقتی می بینیش نمی تونی هیچی بگی ... می لرزی ... قلبت تند تند می زنه ... وقتی باهات حرف می زنه دوست داری بشینی کنارش زل بزنی تو چشاش و تا آخر دنیا صداشو گوش کنی ... حضورش برات یه دنیا آرامشه ... نمی بینیش دلت براش یه دنیا تنگه ولی وقتی می بینیش تحمل دوریش برات سخت تر می شه ... همه زندگیت می شه یه نفر ... دیگه برات مهم نیست بقیه حتی خودش چی فکر می کنن مهم اینه که تو دوسش داری ... مهم اینه که فرشته ی نجاتته ... مهم اینه که هر لحظه که در قلبت زده می شه می دونی که فقط اونه که مهمون قلب صورتی کوچولوته ... یه حس صورتی ... نه قرمز فقط صورتی رنگ پاک خدا... رنگ فرشته ها .... [فرشته] فرشته ها همیشه هستند .. همه جا ما نمی بینیمشون ... مگه فرشته ها فقط برای بچه هان ؟؟؟؟ !!!! فرشته ها جلوه ای از عشق خدان...

مهسا

اون پیام بی نام من بودم اسممو یادم رفته بود بنویسم خوشحال می شم بهم سر بزنی ... :)

الهام

سلام. خیلی جالب بود

فاطمه

سلام واقعا خیلی خوب بود متشکرم.[شوخی]